Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

Шановні батьки наших вихованців! Доводимо до вашого відома, що згідно наказу № 28 від 25.05.2020 року Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про продовження карантину та часткове послаблення протиепідемічних заходів у системі освіти Київської області»; Постанови санітарного лікаря України від 25.05.2020р. № 25 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» карантин продовжено до 22.06.2020р. Згідно п.3.1. наказу № 98 від 25.05.2020 року Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про продовження карантину та часткове послаблення протиепідемічних заходів у системі освіти Київської області» перед прийняттям рішення щодо відкриття ДНЗ потрібно оцінити пов’язані з цим ризики та провести його комісійне обстеження із залученням фахівців Держпродспоживслужби, територіального лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації з охорони здоров’я та освіти з метою визначення спроможності закладу забезпечити належне виконання протиепідемічних заходів. Районна комісія перевірить ДНЗ (ясла-садок) «Дзвіночок» у період з 15.06-17.06.2020, щодо готовності закладу до роботи. Лише після офіційного заключення заклад матиме право відновити освітній процес із дотриманням протиепідемічних заходів. Адміністрація ДНЗ «Дзвіночок»

13 жовтня, напередодні свята, в нашому закладі була проведена музично-фізкультурна розвага "Козацькі розваги". Під керівництвом бравого Козака (інструктор з фізкультури Невойт Лілія Григорівна) та в супроводі музчного керівника Токаренко Олени Миколаївни, дітки старших груп "Світлячок", "Соняшник", "Зірочки" співали, танцювали, грали в цікаві козацькі ігри. В кінці розваг відбулася урочиста посвята в"козаки" і усі діти отримали пам'ятні медалі!

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше - Свято Покрови Божої Матері, друге - День українського козацтва, третє - День захисника України.

У нашому ДНЗ "Дзвіночок" пройшло святкування Дня українського козацтва та захисника України.

На музично-фізкультурному заході були задіяні старші групи, де діти змогли: розповідати вірші про мужність козаків, воїнів, поспівати невеличкі пісні, а також пограти в ігри та позмагатися в турнірах. Цікаво та весело пройшло свято, діти отримали багато позитивних емоцій.

Кожному з нас в житті доводилося виховувати своїх дітей, але є люди, виховання для яких - це покликання.

У нашому ДНЗ "Дзвіночок" напередодні професійного свята працівників дошкільної освіти було організовано та проведено розваги у всіх 9 групах нашого садочка. Емоційно, весело, радісно кожна вікова група разом з Карлсоном та Клоуном грали в ігри, співали пісеньки, ритмічно виконували рухи під музику.
Щоб створити веселу райдугу кожна вікова група мала свій колір.
Карлсоном та Клоуном були наші педагогічні працівники Невойт Л.Г. (фізінструктор) та Мінялук В.В. (музичний керівник), від їхнього запалу, позитиву, діти поверталися на свої майданчики радісні, щасливі, веселі.
Райдуга вийшла яскрава, весела, чарівна!

22 жовтня 2019 року у ДНЗ "Дзвіночок" був проведений районний семінар-практикум інструкторів з фізкультури на тему : "Еколого-оздоровча робота з дітьми дошкільноко віку". Де фізкерівник з допомогою спортивно-екологічного квесту провела цікаву подорож з дітьми по планеті Земля, де були використані ігри, спортивні вправи з різноманітними перешкодами на шляху дітей, які успішно їх здолали, також допомагали очистити планету від забруднення. Свої враження від чарівниці природи на планеті Земля, діти відтворили у малюнках.
Цікаво і весело пройшов цей захід, діти отримали фізичне навантаження, але в ігровій формі.
На кінець дійства, фізкерівник у ролі Бетмена подарував діткам невеличкі подаруночки.
Гості та діти були у захваті проведеною роботою фізкерівника Невойт Лілії Григорівни.

Сьогодні Україна святкує славне свято.
Це свято чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати і рідну Україну!
Вихованці ДНЗ "Дзвіночок" зустрічалися з козаками та атаманом у нашому садочку. Було проведено розвагу з дітьми старшої групи: "Козацькому роду - нема переводу", де діти показали під час змагань, які вони спритні, витривалі, мужні, як люблять свою Україну.
На кінець свята атаман здійснив посвяту їх у козачата, вручивши хлопчикам значки "Справжні козаки". Задоволенню дітей не було меж.

27 вересня 2019 року у ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу "Дзвіночок", було проведено розвагу з дітками та співробітниками присвячену до Дня дошкільного працівника.
Радісно та весело пройшла ця розвага. Задоволеними залишилися і діти і дорослі.

Щорічно в нашому закладі проводиться виставка дитячих робіт та поробок з батьками «Дивовижна фантазія осені». Яскраві, цікаві, змістовні, осінні фантазії вплелися у роботах. Кожна поробка створена з любов'ю, натхненна осінньою тематикою.

Прийняли участь всі групи, діти з вихователями проводили невеличкі екскурсії виставкою. Море позитиву та радості отримали діти. Кожен ділився, як створював композиціїї вдома з батьками.

Всі роботи заслуговують похвали! Тому вкотре, дякуємо всім хто долучився до цього цікавого, чарівного заходу! Чекаємо на такі ж прекрасні роботи в наступному році!